Firma Juta zajmuje się ogólnie pojętą branżą budowlaną od 1997 roku. Szczególne miejsce w naszej działalności stanowi aktywny udział w spełnianiu marzeń naszych Klientów o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści gwarantują fachowe doradztwo w zakresie rozwiązań architektonicznych, doboru materiałów czy wyboru ekonomicznej technologii. Zapewniamy fachowy nadzór nad powierzanymi nam pracami.

Oferujemy kompleksową obsługę od zaprojektowania domu po realizację jak również możliwość wybudowania domu według Państwa projektu. Proponowane przez nas domy jednorodzinne mają powierzchnię od 70 do 300 m2, uwzględniamy możliwość uzupełnienia metrażu o garaż lub elementy zdobiące.

Domy jednorodzinne budujemy w tradycyjnej, trwałej technologii, a zarazem ekonomicznej eksploatacji.

Mając świadomość, że budowa domu jednorodzinnego to duże wyzwanie dla Państwa załatwiamy formalności urzędowe i prawne związane z budową. Służymy również pomocą w poszukiwaniu terenu pod budowę.

Jeśli jakość domu jest dla Państwa ważna, jeśli chcecie uniknąć błędów, na które narażeni się niedoświadczeni inwestorzy, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie umówimy się  na spotkanie podczas którego poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby, porozmawiamy o możliwościach, terminach oraz wycenimy zakres prac związanych z budową domu jednorodzinnego. Wrocław, Kalisz, Ostrów Wielkopolski oraz okolice tych miejscowości, to tereny na których najczęściej powstają nasze realizacje.

Budowa domu to duże wyzwanie - korzystając z naszych usług zadbacie Państwo o swój czas i spokój podczas trwania budowy oraz komfort codziennego życia po jej zakończeniu.